×
IRAK NAKLİYE

IRAK NAKLİYE

IRAK NAKLİYE

 Memnuniyetinizi önemsiyoruz. Parsiyel nakliyatı esas alarak en kısa zaman zarfı içerisinde bütün naksliyat işlemlerinizi hallediyoruz.

parsiyel nakliyat birden fazla ürün, birden fazla şirket ya da bireyler tarafından taşınmak istenen ürünleri tek seferde istenilen ürün miktarınca taşınmasıdır. parsiyel nakliyatta düşük maliyet esastır. Yalnızca ürününüz kapladığı alan miktarınca ödeme yaparsınız. parsiyel nakliyatı diğer nakliyat yöntemlerinden ayıran en önemli ve avantajlı özelliği de budur. Parsiyel parçalamak anlamına gelir ve aynı konteynır içerisinde birden fazla şirket ya da bireye ait ürün bulunur. Nakliyat esnasında herhangi bir karışıklık yaşanmaması açısından ürünler etiketleme işleminden geçerek frigo araçlara yerleştirilir. Araçtan ilk önce inecek olan ürün araca en son yerleştirilir. Bu sistem elleçleme sistemi olarak adlandırılır. Ürünün araca doğru bir şekilde  yerleştirilmesi kadar, aracın da güvenli olması büyük önem arz eder. Nakliyat işleminin güvenli bir şekilde hayata geçebilmesi için frigo araçlar tercih edilir.

Frigo araçlar taşımacılığa uygun olmakla beraber iç ve dış yapısı olarak ürünlerin olası durumlara karşı korunması açısından da diğer araçlara oranla daha sağlamdır ve frigo araçlar içerisinde izolasyon sistemleri de mevcut olduğu için genellikle taşımacılıkta tercih edilir.

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.