×
KATAR NAKLİYE

KATAR NAKLİYE

KATAR NAKLİYE

Nakliyat yoğunluğunun fazla  olduğu günümüz dünyasında hem güvenilir hem hızlı nakliyata ulaşmak bir tık uzağınızda. Web sitemizi ziyaret edebilir, detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Web sitemizdeki bilgiler ışığında nakliyat hizmetlerimiz hakkında kısa bir bilgiye değinecek olursak esas olarak parsiyel taşımacılık etrafında derlenen taşımacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Parsiyel nakliyat parçalamak anlamından türetilen bir sözcüktür ve parça nakliyat üzerinde faaliyet göstermektedir. Aynı güzergah üzerindeki nakliye olacak şirket ya da bireysel ürünlerin tek seferde teslim edilmesidir. Parsiyel nakliyatın hem müşterilerimize hem çalışanlarımıza faydası yadsınamaz.. Hem zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek , hemde nakliyat işlemlerini aynı güzergah üzerindeki ürünleri tek seferde etiketleme işleminden faydalanarak olası bir karışıklığa yol açmadan gerçekleştirmektir. Parsiyel nakliyatta ürününüzün kapladığı yer kadar ödeme yapılmaktadır. Parsiyel nakliyatın diğer ve en makul özelliği de budur. Bu açıdan günümüz nakliyat işlemlerinde çoğunlukla parsiyel nakliyat uygulanmaktadır.

Nakliye olacak olan ürünleriniz özenle frigo araçlarımıza yerleştirilir. en önce tesim edilecek olan ürünleriniz frigo araçlarımıza en son yerleştirilir. Böylelikle zaman aşımına uğramadan nakliyat ürünleriniz sizlere ulaşır. Nakliyat esnasında ürünlerinizin güvende olmasını sizlere sağlıklı bir şekilde ulaşmasını önemsiyoruz bu nedenle kullandığımız taşıtları frigo araçlardan yana kullanıyoruz. Frigo araçlar tamamen nakliyat işlemlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.