×
ROMANYA NAKLİYE

ROMANYA NAKLİYE

ROMANYA NAKLİYE

Nefes alan yemyeşil şehirlere nakliyat artık çok ferah. Üstelik üstün koruma hedefini üstlenen frigo araçlarımızla çok daha mümkün. Çoğu nakliyat frimaları gibi bizlerde nakliyat işlemlerimizi frigo araçlarla sağlıyoruz.

peki frigo araçları diğer araçlardan ayıran özellikler nelerdir?

İstenilen amaca göre tasarlanır. Kasa yapısı olarak oldukça sağlamdır. Frigolu araçlar geniş iç yapısına sahiptir.Bir çok nakliyat işleminde de yine frigolu araçlar tercih edilir.

Nakliyat işlemleri bir çok alanda gerçekleştirilir ve bir çok yöntemi vardır. Gerçekleştirildiği alanlar havayolu, denizyolu ve karayollarıdır.

Akabinde hangi tür olursa olsun belli bir düzeni, teknikleri ve nakliyatı en güvenli şekilde gerçekleştirileceği yolları vardır. Bizler ağırlıklı olarak karayolları üzerinde parsiyel nakliyat tekniğini uyguluyoruz. Bu teknikte zaman aşımına ugramamak ile birlikte normal nakliye fiyatlarından daha uygun bir fiyat çıkarımını hedefliyoruz. Müşterimiz tek bir ürünü için bir konteynırı kiralamak zorunda değildir. ürününün kapladığı yer kadar kiralama yapar ve kapladığı alan kadar ödeme yapar. Bu nedenle parsiyel nak

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.